قوانین و مقررات

لطفا قبل از استفاده از وب سایت، قوانین و شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه نمایید.
قوانین و مقررات سایت
کلیه کاربرانی که قصد عضویت و ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی سایت موسسه آزما فناور پژوهان وندا را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و ثبت‌نام کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

* بند 1
افراد برای عضویت در سایت شرکت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.
در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود.
تبصره 1
تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره 2
صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 3
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 4
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 5
عضویت در سایت موسسه رایگان است.
تبصره 6
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و موسسه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

*بند 2
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و موسسه آزما فناور پژوهان وندا مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

*بند 3
افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند.
تبصره 1
عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در سایت موسسه  را ندارند.
تبصره 2
رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و موسسه آزما فناور پژوهان وندا هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

*بند 4
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

*بند 5
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول:
بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم:
پرداخت مبلغ معین (یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین و یا انتقال وجه (کارت به کارت) و یا واریز وجه به شماره حساب موسسه.
قسمت سوم:
تهیه  رسید و فاکتور کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و تایید ثبت‌نام توسط ادمین سایت.
تبصره 1
پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید با کسر مبلغ 15 درصد از هزینه‌ها وجود دارد.

*بند 6
رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، موسسه در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
تبصره 1
 نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به موسسه ارائه داده است. بنابراین موسسه آزما فناور پژوهان وندا در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

*بند 7
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از موسسه به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین موسسه مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
*بند8
منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
تبصره 1
موسسه این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

*بند 9
در صورت لغو و یا تغییر در زمان دوره‌های آموزشی موسسه، کارشناسان موسسه حداقل 3 بار متوالی و در زمان‌های مختلف با شماره تماس اعلام شده از طرف ثبت‌نام کننده تماس می‌گیرند و در صورتیکه کاربر پاسخگو نباشد مسئولیت عدم اطلاع بر عهده خود کاربر می‌باشد و موسسه حق دارد که وجه دوره‌آموزشی را مسترد نکند.

*بند 10
تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط موسسه ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

*بند 11
موسسه از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup)  تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

*بند 12
کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.
همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی بعد از کسر 20 درصد به آنان مسترد می شود.