بازدید از آزمایشگاه زیست فناور کاوش پارسیان

بازدید از آزمایشگاه زیست فناور کاوش پارسیان

در چهاردهم دیماه 1395 مهندس محمدرضا تجریشی به نمایندگی از طرف شبکه آزمایشگاهی راهبردی، بازدیدی را از آزمایشگاه زیست فناور کاوش پارسیان تحت مدیریت مهندس حسام شعبانی به منظور عضویت در شبکه آزمایشگاهی راهبردی انجام داد.
تاريخ: 21/10/1395
کد خبر: 207
بازدید 726

در چهاردهم دیماه 1395 مهندس محمدرضا تجریشی به نمایندگی از طرف شبکه آزمایشگاهی راهبردی، بازدیدی را از آزمایشگاه زیست فناور کاوش پارسیان تحت مدیریت مهندس حسام شعبانی به منظور عضویت در شبکه آزمایشگاهی راهبردی  انجام داد.

آزمایشگاه زیست فناور کاوش پارسیان، در سال 1391، با هدف تسهیل کنترل کیفیت مواد غذایی و آموزش دانشجویان و متقاضیان در زمینه علوم مواد غذایی و بیو تکنولوژی و بهینه­‌سازی و راه‌­اندازی روش‌های تشخیصی برپایه DNA، در مرکز رشد دانشگاه شهیدبهشتی تأسیس شد.  

این مرکز در راستای بالابردن کیفیت خدمات که عامل ایجاد همکاری بر پایه اعتماد، صداقت، رضایت مشتری و وفاداری است، فعالیت می­‌کند.

همچنین؛ استفاده از آخرین پیشرفت­‌های علمی و پیاده­‌سازی راه‌­حل­‌های نوآورانه به منظور دستیابی به استانداردهای بالای کنترل کیفیت مواد غذایی و پرداختن به تحقیق و توسعه در علم بیوتکنولوژی و دانش حرفه­‌ای و کیفیت بالا، برای تبدیل شدن به یک نام تجاری شناخته شده در ایران و خارج از کشور از اهداف کاربردی این آزمایشگاه است.

گفتنی است؛ شرکت زیست فناور کاوش پارسیان با سازمان کنترل غذا و دارو و سازمان استاندارد استان تهران تفاهم‌­نامه همکاری دارد، و نیز، تشخیص کیفی و کمی میکروارگانیسم‌های مضر موجود در غذا با استفاده از روش‌های مولکولی به جای روش‌های سنتی با استفاده از تجهیزات ترموسایکلر- صفحه داغ- ساتریفیوژ- ترازو- پی اچ متر- اسپکتروفتومتر- میکرواسپین موجود در این آزمایشگاه انجام می­‌شود.  

ارسال نظر

    • نام و نام خانوادگی
    • پست الکترونیک
  • متن پیام